Home

Çamaşır Hijyen Ürünleri


Kişisel Hijyen ve Bakım Ürünleri, Oto Temizlik ve Bakım Ürünleri, Çamaşır Hijyen Ürünleri, Sıvı Dozajlama Ürünleri ve Üniteleri

Genel Alan Hijyen Ürünleri


Tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılabilen yüksek performanslı ürünlerdir. Kirlerin yüzeye yapışmasını önler, tabaka bırakmaz.

Endüstriyel Temizlik Ürünleri


Cila Bakım ve Özel alan hijyen ürünleri, Endüstriyel Temizlik Makineleri ile Ekipman Aksesuar ve Yedekleri...

Telefon

Eposta

+90.312.397 12 57 Faks:0312 397 88 48 - Her türlü destek talepleriniz için bize ulaşın.
 • 01

  Farkımızı Görün

  Profosyonel Çözümler

  Hijyen ve temizliğe ihtiyaç duyan tüm sektörlere ürün ,sistem ekipmanları ve satış sonrası hizmetleri ile profosyonel çözümler sunmaktayız. Başlıca hizmet verdiğimiz sektörler arasında oteller,restorantlar, yemek şirketleri, ticari çamaşırhaneler, sağlık kurum ve kuruluşları, eğitim ve gıda sektörü yer almaktadır.
  02

  Sağlıklı Çalışma

  Etkin Temizlik

  Ürettiğimiz profosyonel çözümler ile etkin bir temizlik ve hijyene ulaşmanızı sağlamaktadır. Satış sonrası uzman kadrosunun eğitim faaliyetleri ile müşterilerini desteklemektedir. Yüksek performanslı ürünlerinin, amacına uygun kullanımını temin eden sistem ekipmanları sayesinde maliyetlerinizi minimize etmektedir.
 • 03

  Profesyonel

  Ürünler

  Endüstriyel makine sektöründe ise kuru ve ıslak/kuru vakum makineleri, halı yıkama makineleri, cila makinaları, taban bakım otomatları ve temizlik ekipmanları portföyümüzü oluşturmaktadır. Şirket stratejimiz ürün, sistem ekipmanları, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini içeren bir satış süreci ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır.
  04

  Eksiksiz Çözüm

  Sağlığınızıda Düşünürüz

  Bu sürecin içerinde sorunsuz çevreye duyarlı ürünler, ürün kullanımlarının standart ve ergonomik şekilde elde edilebilmesini sağlayan dozaj ünite- ekipman ve servis hizmetleri yer almaktadır.Eğitim faaliyetlerimiz de sistemin ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır.
 • 05

  Genel Hijyen

  Gıda Hijyeni

  Gıda Hijyen sektöründe ise işletme hijyeni, kişisel hijyen, CİP sistem ürünleri,Genel Hijyen gibi sorun çözücü,rekabetçi ürünleri pazara sunmuş bulunmaktayız.Marin alanların tekne temizliğine yönelik, temizlik, koruma, bakım ve cila işlemlerinde güvenle kullanıma uygun ürünlerin satışını yapmaktayız.
  06

  Endüstriyel

  Endüstriyel Deterjan

  Çamaşır hijyen ürünleri,mutfak hijyen ürünleri ,genel temizlik hijyen ürünleri ,yüzey bakım hijyen ürünleri ve kişisel temizlik ürünleri ile hizmet vermektedir. Önerdiği hijyen plan ve organizasyonunun sonucu kritik kontrol noktalarının düzenli şekilde taranması ile sizlere sürdürülebilir bir hijyen ortamı yaratmaktadır.
Endüstriyel Temizlik Ürünleri

Endüstriyel Temizlik Ürünleri

Nilco Endüstriyel; ürettiği profesyonel çözümler ile etkin bir temizlik ve hijyen standardına ulaşmanızı sağlamaktadır. Cami, otel, işyeri ve evlerinizde kullanabileceğiniz yüksek kalite standartlarında temizlik ekipmanlarını bizde bulabilirsiniz.

Islak/Kuru Vakum Temizleme

Fırçalı Halı ve Döşeme Süpürgeleri, Kuru/Islak Kuru Vakum Makineleri, Derin Basınçlı Halı ve Döşeme Yıkama Makineleri, Monafaze ve Trifaze Yüksek Kapasiteli Vakum Makineleri, Taban Bakım ve Cilalama Makineleri, Taban Bakım Otomatları, Yol Süpürme Makineleri, Çift Kovalı Presli Set ve Kat Arabaları .
Detaylar...
Gücünü Keşfet

Endüstriyel Temizlik Deterjanları

Çamaşır hijyen ürünleri, mutfak hijyen ürünleri, genel temizlik hijyen ürünleri, yüzey bakım hijyen ürünleri ve kişisel temizlik ürünleri ile hizmet vermekte, Gıda Hijyen sektöründe ise işletme hijyemi, kişisel hijyen, CİP sistem ürünleri, Genel Hijyen gibi sorun çözücü, rekabetçi ürünleri pazara sunmuş bulunmaktayız.

Endüstriyel Gıda Hijyen Ürünleri

Açık Alan Hijyen ürünleri, CIP Sistem Ürünleri, Şişe Yıkama Ürünleri, Kişisel Hijyen Ürünleri, Bant Kaydırıcı ürünler, Dezenfektanlar, Endüstriyel TEmizlik Kağıtları, Koruma ve Bakım Cila Ürünleri, Teak Temizliği
Detaylar...

Nilco Vakumlu Temizleme Sistemleri

Nilco Vakumlu Temizleme Sistemleri
Profesyonel standartlarda vakum temizli.i gerektiren geniş halı döşeli alanlarda (cami, konferans salonu, yurt, ofis ve benzeri) hızlı ve güvenli temizleme sağlar. Profesyonel standlarda vakum temizliği gerektiren mobilyalı ve özellikle halı döşeli odalar için hızlı temizleme sistemidir. El vakum aksesuarı mobilya döşemelerini, dolap ve yatak altlarını direkt temizler. Uzun vakum hortumu oldukça esnektir. Gürültü kesen fanı sayesinde sessizdir. Vakum aparatının tabanı bakım ve onarım için kolaylıkla çıkarılabilir. Taşınabilir ve seyyar kullanım kolaylığı için pratik taşıma kolu ve kolay hareketi sağlar.
Elektrikli süpürge satın alırken dikkat etmeniz gerekenler Elektrik süpürgesi, evin olmazsa olmaz demirbaşlarından. Ancak ev süpürmek, en s..
Referanslarımız alp dağıtım yani temizlik makinem referanslar listesi..
Tüm alanlarda yüksek performanslı temizlik

Alp Dağıtım-Temizlik Makinaları

 • Adres: Özankara Toptancılar Sitesi 1.Blok No:32 Macunköy - ANKARA
 • Telefon: +90.312.397 12 57 Faks:0312 397 88 48
 • E-posta: info@temizlikmakinem.com

Haber Bültenimize Üye Olun

Facebook Sayfamız