75 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Alp Tedarik
Alp Tedarik
Alp Tedarik
 • Yeni

SEBO 370 COMFORT CAMİ SÜPÜRGESİ

Özellikle duvardan duvara halı kaplı zeminlerin hızlı ve son derece etkili temizlenmesinde kullanılabilecek çift motorlu, kuru sistem, yatay fırçalı, tam profesyonel bir temizlik makinesidir. Fırçalı sistemi sayesinde halıların yüzeylerinde hiç toz bırakmadan, aynı zamanda tüy aralarını aralayarak halının en dibindeki kirleri bile temizleyerek, tam bir hijyenik temizlik sağlar ve halının ömrünü uzatır. Toz ve kirleri %100 emer ve üç kademeli filtrasyon sistemi ile %100 muhafaza ederler. Bir seferde temizlenecek alan 500 m2 üzeri olan uygulamalar için uygundur.

0,01
 • - +
  • VAR
  • Alp10077
  • OAK-61121046447

  SEBO 370’İN KULLANIM ALANLARI

  Özellikle duvardan duvara halı kaplı zeminlerin hızlı ve son derece etkili temizlenmesinde kullanılabilecek çift motorlu, kuru sistem, yatay fırçalı, tam profesyonel bir temizlik makinesidir. Fırçalı sistemi sayesinde halıların yüzeylerinde hiç toz bırakmadan, aynı zamanda tüy aralarını aralayarak halının en dibindeki kirleri bile temizleyerek,  tam bir hijyenik temizlik sağlar ve halının ömrünü uzatır. Toz ve kirleri %100 emer ve üç kademeli filtrasyon sistemi ile %100 muhafaza ederler. Bir seferde temizlenecek alan 500 m2 üzeri olan   uygulamalar için uygundur.  CAMİ, OTEL,  kreş, yurt, resmi daire, özel işyerleri…gibi mekanlarda kullanılabilir. Yeni serilen halıların havlarını almada, halı temizleme firmalarınca; yıkama öncesi toz alma ve kuruduktan sonra müşteriye teslim öncesi hav alma işlerinde de kullanılır. Halıları canlandırırlar, “halı kelleşmelerini”, “Halı kusmalarını” önlerler. Eğilmeden kullanıldığından bel ağrılarına sebep olmazlar. Temizliğe ayrılan zamanı kısaltırlar. Enerjiden tasarruf sağlarlar. Alternatif makinelere gerek bırakmazlar. (SEBO’ yu aldıktan sonra, 6 çeşit makinesini kenara bırakan müşterilerimiz olmuştur.)

   

  TEKNİK ÖZELLİKLER:  
  MARKASI SEBO
  MODELİ 370
  CİNSİ İKİ MOTORLU, YATAY FIRÇALI, ELEKTRONİK, ENDÜSTRİYEL, KURU SİSTEM TEMİZLİK MAKİNESİ
  VOLTAJ 220V/50 Hz
  EMİŞ MOTORU GÜCÜ 1200 Watt
  FIRÇA MOTORU GÜCÜ 150 Watt
  FIRÇA UZUNLUĞU 36 cm
  TEMİZLEME GÜCÜ 300 m2/Saat
  HAVA DEBİSİ 55 dm3 / Sn
  FİLTRE HACMİ 5,3 Litre
  AĞIRLIK  9.2 Kg.
  ÜRETİLDİĞİ ÜLKE ALMANYA

   

  STANDART AKSESUARLAR İSTEĞE BAĞLI AKSESUARLAR
  1. Koltuk ve Döşeme Başlığı 1. Bez Filtre Torbası (İlk satışta makine ile birlikte verilmektedir. Yıllarca kullanılabilir.)
  2. Dar Köşe Başlığı 2. Kağıt Filtre Torbası
  3. Yardımcı Aparat Seti

  Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

  Güvenlik Kodu

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  © 2020 Alp Tedarik Dağıtım İç ve Dış Ticaret A.Ş.. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.