75 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Alp Tedarik
 • Yeni

Nilfisk BR752 Zemin Otomatı Nozul Lastik,Sıyırıcı Lastik,,Emiş Lastik Takımı Ön ve Arka

Endüstriyel Zemin Temizlik otomatlarında kullanılmakta olan, dünyada tanınmış üretici firmaların kullanmakta olduğu ( Tennant, Nilfisk, Taski,Karcher ve diğerler üreticiler) kalitesi, dayanıklığı ile kendini kanıtlamış LATEX ürünlerinin hammaddesini Türkiye ye ithal etmeye başlamıştır. Dünyada kendini kanıtlamış olan doğal kauçuk ürünü Malezya’dan ithal edilip Türkiye’ de üretimine başladığı müjdesini tüm müşterilerimizin bilgisine sunarız.

0,01
 • - +
  • VAR
  • Alp10976
  • OAK-13311333387

  Ürün Özellikleri:

  Endüstriyel Zemin Temizlik otomatlarında  kullanılmakta olan, dünyada tanınmış üretici firmaların kullanmakta olduğu ( Tennant, Nilfisk, Taski,Karcher ve diğerler üreticiler)  kalitesi, dayanıklığı ile kendini kanıtlamış LATEX ürünlerinin hammaddesini Türkiye ye ithal etmeye başlamıştır.  Dünyada kendini kanıtlamış olan doğal kauçuk ürünü Malezya’dan ithal edilip Türkiye’ de üretimine başladığı müjdesini tüm müşterilerimizin  bilgisine sunarız.  

  Temizlik makinesi üreticileri ile yaptığımız toplantılar sonucu  vakum lastiklerinin ön ve arka olmak üzere farklı sertlik ve farklı kalınlıklarda  üretilmesi uygun görülmüştür. Temizlik kalitesini ve vakumlama kabiliyetini artırmak için bu  teknik verilere uyulması  önemlidir.  Sizin sadece bize marka ve model belirtmeniz yeterli olacaktır.   

  Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

  Güvenlik Kodu

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  © 2020 Alp Tedarik Dağıtım İç ve Dış Ticaret A.Ş.. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.